Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wordpress/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wordpress/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
kurs szycia chirurgicznego – Akademickie Stowarzyszenie Onkologiczne

Kursy szycia chirurgicznego organizowane przez Akademickie Stowarzyszenie Onkologiczne wraz z SKN Chirurgii Onkologicznej to już wieloletnia tradycja na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

Kolejne edycje kursów pozwalają młodym medykom nabywanie praktycznych umiejętności, a dla tych którzy podstawy szycia opanowali – doskonalenie swojej techniki i naukę bardziej zaawansowanych szwów. Wszystko odbywa się na modelach zbliżonych do ludzkiej skóry, by jak najwierniej odwzorować warunki szycia na sali operacyjnej czy oddziale ratunkowym. 

W celu sprawdzenia terminów kolejnych edycji zachęcamy do polubienia strony SKN na Facebook’u oraz zapisania się do naszego newslettera! 

Nie przegap najnowszych wiadomości ! Zapisz się do naszego newslettera !